build your own site

Spincat Dsp Kontrol Sistemi 

Kontrol sistemi bir makinenin kalbidir. Tüm motorlara selenoidlere, eksenlere ve harekete yön verir. Pratik olması kullanıcıya kullanım kolaylığı sağlarken, sağlam ve kararlı olması işinizi keyifli hale getirir. En fazla dikkat edilmesi gereken konulardan birisidir. Kötü bir kontrol sistemi; parazit, takılma, atlama, donma, kenar kesimlerde yuvarlama benzeri sorunlara yol açabilir. 

Mobirise

DSP Kontrol Sistemi

Digital signal processing. Yani günümüz dijital dünyasının olmaz sa olmazı 0 ve 1 ler. Bu kontrol sisteminin özelliği embedded yani kendi içinde bağımsız bir işlemcisi olması. Bu işlemci cnc kontrol için özelleştirilmiş sadece bu işi yapar. Arge faaliyetlerimiz dahilinde bu kontrol sistemini kendimiz ürettik, programladık ve uzun zamandır makinelerimizde kullanıyoruz.  

Yerli  Tasarım ve Üretim

 Yerli üretim, içindeki parçaları tasarladık, programını yazdık ve sürekli geliştiriyoruz. Yedek parçası bol ve uygun fiyatlı. Soketli, kolay takma sökme özelliği ile arıza durumunda yenisi ile değişebilir. Uygun fiyatı sayesinde yedeği istenebilir. Tamir ve bakım yapılabilir. Yazılımı güncellenebilir.

Mobirise
Mobirise

Kullanıcı dostu

Pratiktir. Kullanımı kolaydır. SD kart ile kesim dosyanızı (g code) kumandaya yükler sorunsuzca kesersiniz. Fişe takarsınız makine çalışır. Virus bulaşmaz. Bilgisayara ihtiyacı yoktur. Başka işte kullanamazsınız. Sadece cnc makinizi kontrol eder. Saatlerce yorulmadan ara vermeden işler.

Ergonomik

Tek elinizle bile kullanabilirsiniz. Pratiktir. 4 metre uzayabilen kablosu ile her noktaya yetişir. Üzerinde sadece gerekli tuşlar ve kullanıcının kolayca anlayabileceği menüsü vardır. Hiç cnc makine kullanmamış olsanız bile 10 dakikada bu kontrol sistemini öğrenebilirsiniz.

Mobirise
Mobirise

Spincat Kontrol Sisteminin Perakende Satışına Başladık.

DSP kontrol sistemimiz gelişim sürecini tamamlamış ve ürün olarak piyasaya sürülmüştür. Bu sistemi; 1 adet kumanda paneli, 1 adet anakart, 4 metre uzayan helezon kablo ve 1 takım kolay bağlantı soketi ile set olarak alabilirsiniz. Bununla mevcut ve ya yapacağınız cnc makinenizin kontrolünü kolayca sağlayabilirsiniz.